Najlepsze posty 2016 roku!

To był naprawdę dobry rok. Pod każdym względem. ;-)

W 2016 roku było jeszcze więcej odwiedzin, ponad trzykrotnie wzrosło zaangażowanie pod postacią lajków i komentarzy. Dzięki za te dyskusje!

Dzisiaj chciałam Wam przypomnieć najlepsze, czyli najchętniej czytane posty minionego roku – może któryś pominęliście, a warto byłoby nadrobić. ;-)

Coś podobało się Wam najbardziej? Co najchętniej sami czytaliście? Recenzje, czy może bardziej autorskie teksty?

10.

Na 10. miejscu uplasowała się Przewaga gór, czyli krótka historia o wychowywaniu się wśród gór. Integralną częścią wpisu są zdjęcia z wycieczki na Czupel, najwyższy szczyt Beskidu Małego.

advantage-of-mountains-2016-07

9.

Oczko wyżej – relacja i galeria zdjęć z wystawy MODNA I JUŻ! MODA W PRL. Dużo ciekawych eksponatów, w tym buty-samoloty i inne straszydła nie z tej epoki. ;-)

img_2278

8.

Kolejne zdjęcia i wakacyjna historia sprzed prawie dekady – Polskie wakacje. MiędzyzdrojeWycieczka osobista i kilka słów o fotografowaniu.

miedzy1

7.

To było dawno temu. Miałam 17 lat i zero planów. W tym wieku starość była mi tak obca, jak perspektywa pojawienia się komety Halleya – tak zaczyna się tekst Starzy ludzie, puste miasto. Bielsko-Biała

oldpeopleemptycityfront

6.

Recenzja jednego z najlepszych polskich filmów ostatnich lat – Piękny film o krzywdzie, czyli ZJEDNOCZONE STANY MIŁOŚCI.

zjednoczone-stany-milosci_plakat

5.

Kolejna filmowa recenzja. Tym razem produkcja, za którą Leonardo DiCaprio w końcu otrzymał Oscara – Zjawiskowa ZJAWA? / THE REVENANT.

zjawa_front

4.

Poza podium recenzja filmu, który najbardziej w zeszłym roku „wjechał mi na psychę” – Krzyk rąk. Film PLEMIĘ.

plemie_film

3.

Trzecie miejsce – w tym zestawieniu dla mnie zupełnie niespodziewane. Bardzo osobista Rzecz o przeprowadzaniu i wyprowadzaniu się z równowagi. Kraków.

2087305

2.

Drugie miejsce – znowu filmowe. Bardzo przyciągnęła Was recenzja Colin Farrell i Rachel Weisz w nowym filmie twórców KŁA. Recenzja filmu LOBSTER (2015).

plakat_the_lobster

1.

Pierwsze miejsce jest dla mnie zaskakujące – muzyczna recenzja ostatniej płyty zespołu, który chyba najbardziej ukształtował mnie w wieku dojrzewania, i który przez wiele lat mnie uwrażliwiał – Spałam, gdy się kończył świat. Ostatni BŁYSK zespołu HEY.

hey_tlo_male

Jeszcze raz, dzięki za ostatni rok! Postaram się, aby 2017 był jeszcze ciekawszy. ;-)

Co myślisz?

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s